| NikiLynn97 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta sa imi spuneti un proiect de nivel mediu de dificultate la chimie? dau funda. Si daca puteti sa imi spuneti si cum se face

2 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, acest proiect in ce consta? Adica fi mai explicit la ceea ce doresti... De asta nu cred ca ti-a raspuns nimeni pana acum. Lasa-mi un mesaj mai detaliat despre proiect si te ajut cu cea mai mare placere.

| NikiLynn97 explică (pentru blaablaablaaa):

Pai orice fel de experiment, cam asa de clasa a noua destul de usor de realizat
sau o macheta si nu am gasit nicaieri pe net unul calumea...sau mai interesant
, deci de fapt trebuie un experiment