| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune ce facultății un nivel mediu de dificultate la matematica? ( Facultăți din București)

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Decât să fii un absolvent mediocru/mediu într-un anumit domeniu nu mai bine alegi ceva ce știi și-ți place, ce zici de asta?

-- sărbători frumoase --
-----------------------------

| Andr33ya a răspuns (pentru sierra1):

Așa este! Eu nu știu încă ce să fac cu viata mea, de aceea pun multe întrebări. Mi-aș dori să încerc la ASE, dar eu am facut matematica M3 in liceu. Totuși, imi place matematica...

| sierra1 a răspuns (pentru Andr33ya):

Ești in clasa...

| Andr33ya a răspuns (pentru sierra1):

A 12 a

| sierra1 a răspuns (pentru Andr33ya):

Analizează-te și vezi (cum am mai spus) ce știi, ce-ți place, ce poți și apoi decizi. Mai ai timp, precis găsești calea