| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Acum ca a venit căldura in sfarsit as vrea sa incep ceva activitate pe afară. Tir cu arcul, prastia, mersul cu bicicleta etc. Ce activitate outdoor imi recomandați?

Răspuns Câştigător
| PaulBlegu a răspuns:

Subscriu. Mergi cu bicicleta, mult. Nu numai ca te ajuta enorm in dezvoltarea muschilor si mentinerea sanatatii, dar e si distractiv.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De toate, ce ai la indemana!
Cat mai multa miscare si mai diersificata.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mersul cu bicicleta, eventual prin padure

| PaulBlegu a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Subscriu. Mergi cu bicicleta, mult. Nu numai ca te ajuta enorm in dezvoltarea muschilor si mentinerea sanatatii, dar e si distractiv.

| Kerre a răspuns:

Personal iti recomanda mersul cu bicicleta, te va tine activ si iti va mentine sanatatea.

| artemidak a răspuns:

Echitatie(calarie).
Îți lucrează toți Mușchii, e cel mai tare sport când vine vorba de mușchi.
Dar dacă nu poti(nu vrei)îți recomand tirul cu arcul deși nu prea lucrează Mușchii.
Sau tenis.
E distractiv și îți lucrează Mușchii și nici nu e chiar atât de greu.
Sau mersul cu bicicleta, însă la,, greutatea" maxima, sau cât poți și asta dacă se poate la deal.

| anonimaalee29 a răspuns:

Innot la stranduri sau piscine..asta daca nu stai in Constanta. Jucat fotbal cu prietenii..sau tenis cu piciorul. ceva de genul se numeste.Plimbat cu prietenii, poate si pe bicicleta.