| anonim_4396 a întrebat:

Cum va sau o sa va distrati la sfarsit de saptamana, acum ca a venit caldura?

Răspuns Câştigător
| StaRmAgiC a răspuns:

Plimbandu-ma prin parc cu rolele:X:X:X

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin multă muncă.
Pa, pa.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu-mi fac planuri, probabil ca de obicei, un gratar, o plimbare prin oras, un film etc.

| Farcas a răspuns:

O sa fiu afara la plimbare, in parc sa fac poze cu iubitul meu si o sa merg la ceva concert in aer liber smug love struck

| tania77 a răspuns:

La un gratar cu familia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In sfarsit, caldura!
Va fi o saptamana destul de monotona, avand in vedere trecerea aceasta. Sunt convinsa ca lucrurile isi vor intra in normalitate, dar asta in vacanta de Paste. Pana atunci, merg pe acelasi regim zilnic, doar ca timpul de-afara va creste.