| stefun01 a întrebat:

am de facut pentru maine la scoala 2 desene despre anti-fumat si nu prea am idei, va rog sa-mi dati si mie niste linkuri cu poze anti-fumat sau spuneti-va ideile,

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

Poi poti sa desenezi o tigara si langa un om bolnav si langa aceasta desenare poti sa pui o leguma sau o *** si langa... un om sanatos! happy Funda? plssss

4 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Deseneaza o tigara aprinsa si pune un cerc rosu cu o linie in iel in jurul tigari, si o tigara a carui fum omoara o planta

| Oana_4575 a răspuns:

Poti face intr-o parte un chip fara riduri si in cealalta parte un chip imbatranit si sters. Fundaa? te rooog