| Claudia15Maria a întrebat:

Buna am 10 aproape 11 ani si maine la scoala facem un concurs de talnte m-am gandit sa desnezdar nu am idei ce nu imi puteti da linkuri la poze cu desene sauva rog spuneti-mi ce alt talent pot prezenta dar nu catat sau dansatca sunt groaznica.Dau funda plizzz.

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

DC nu faci pe o băbută sau ceva de genu. Dacă e funny rău sigur câștigiwinking
Poti căuta pe net ce să zici
Sau reclama de la DryCooker cu Bahmuteanu laughing. Dacă ai imaginatie sigur iti iese ceva

| Claudia15Maria explică (pentru StefaniaM):

Dar nu imi dai macr un desn
plizzz si imi place ideea ta

2 răspunsuri:
| georgiana500 a răspuns:

Pai daca ai talent la desen nu trebuie sa copi nimic, deseneaza lucrurile care iti plac, te inspira sau ce sti tu sa desenezi cel mai bine, daca copiezi ceva inseamna ca nu ai originalitate si asta nu te ajuta la nimic.Deseneaza ceva ciudat, iesit din comun ex:un copac care are frunze din flacari sau o planta ciudata etc. lucruri de genu asta. Sper ca te-am ajutat, funda.