| razvan1008 a întrebat:

HI all ...Deeeci trebuie sa facem maine (o grupa 5 copii) ceva legat de anti-fumat o plansa cu ceva de genu : : nu e bine sa fumezi cap de mort poze chestii si nu prea avem idei ...pls help daca stiti imi puteti da si niste linkuri sau poze

1 răspuns:
| LoveAngel223 a răspuns:

Da ...Desenati un craniu pe o plansa luati un pachet de tigari si rupeti tigarile cu,, chistoacele'' lipitile pe plansa o tigara lipita in gura craniului. Daca vreti luati un nicoret (cred ca asa se spune/scrie) de la farmacie si punetil pe plansa cu cealalta parte a tigarilor le lipiti pe acolo puteti lua hartia si presarati peste lipici si pe margini puneti imagini. GOOD luck!