| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o problemă cu calculatorul. De exemplu,navighez pe internet și,stau pe un forum,intru în nuștiuce topicuri,etc. Când apas pe săgeata să mă trimită la pagina anterioară,ma trimite la cea inițială, indiferent că am intrat în mai multe secțiuni. ( sper că ați înțeles ). Folosesc Opera. O seară bună!

3 răspunsuri:
| BDoruAndrei a răspuns:

Noua versiune de Opera cam asa face. Si eu am patit la fel. Incearca sa folosesti Google Chrome, Netscape, Firefox sau Safari. Fiecare e bun in felul sau. Bafta

| anonim_4396 explică (pentru BDoruAndrei):

Nu am cea mai nouă versiune de Opera, ci Opera 11.

| BDoruAndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Reinstaleaza Opera atunci. Daca face la fel schimba-ti browserul!