| anonim_4396 a întrebat:

Am mai multe intrebari legate de PS3, daca este cineva care detine aceasta consola si care stie multe despre ea, il rog sa-mi raspunda la intrebari. 1. Daca conectez consola la un televizor de 102 cm diagonala, se poate strica televizorul?(este de la firma GRUNDIG televizorul).

2.Pot cumpara un HDD nou de mai multi GB daca (,)cand il cumpar are doar 12GB in el, ca vreau sa achizitionez mai multe jocuri si nu cred ca mi-ar incape.

3. Daca nu vreau sa cumpar toate jocurile (sa dau bani pe ele) le pot lua de pe net si sa le pun pe PS3? Daca da, cum? Va rog sa imi raspundeti dau FUNDA + VOT celui care-mi raspunde la toate intrebarile. Daca ma mai puteti ajuta cu mai multe sugestii despre PS3 va rog adaugati pe messenger razvanpirva@yahoo.com.

Răspuns Câştigător
| EmyEmyy a răspuns:

1. Nu cred
2. Nu
3. le poti lua dupa net da big grin (eu fac asta de mult timp pe xbox 360 dar am avut si ps3 )
Bafta!