| IuliaMihaella a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Cand ma uit la un film si vreau sa dau pe tot ecranul nu imi apare nimic pe ecran. Tot ecranul este alb. Iar cand dau inapoi mic se vede filmul. Nu stiu ce are de nu merge sa ma uit pe tot ecranul. Va rog ajutati-ma! Fundawinking

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Daca te uiti online este posibil sa fie din cauza saitului.Cauta un alt site.
Daca filmul este descarcat, schimba programul cu care il vezi sau reinstaleazal.

1 răspuns:
| D1vina a răspuns:

Buna em eu o idee poat nu ai activata marimea ecranului.Intreaba-l pe tatal tau cum sa-l rezolve.