| Badly94 a întrebat:

Salut TPU. Am nevoie de ajutorul dvs. Nu STIU cum sa-mi petrec timpul liber cu iubitul. Ma-m satuat de filme, padure, lac, petreceri, prieten. Vreu ceva doar pentru noi 2. Ceva idei? FUNDA pentru cea mai placuta!

Răspuns Câştigător
| KingJulien a răspuns:

Luati masasinguri la un restaurant,la cinema,la teatru,la un balci,o plimbare prin parc,o excursie la un muzeu,monument, etc, la un concert...happy

3 răspunsuri:
| NeWebMaster a răspuns:

Cea mai buna idee ar fi camera privata a unui hotel, daca ma intelegi...

| Papaa a răspuns:

Buna pai km astea sunt toate lucrurile dragute pe care le poti face cu iubitul tau si imi pare rau dar nu prea mai am idei noi dar sa stii ca si cele mai simple sau clasice activitati pot sa te bucure daca stii sa le apreciezi si\sau sa le faci mai specialewinking

| mata22 a răspuns:

Anal ati incercat?