| iRobby a întrebat:

Salut TPU,
am nevoie de ajutorul vostru. Am 1, 65 inaltime, 50-55kg sunt baiat si am 13 ani. Pentru varsta asta, arat normal, deci nici gras, nici slab, dar am nevoie de niste patratele. Care imi poate spune si mie niste exerciti bune, care le poti face si acasa, deci nu la sala? big grin Poate ca si un link ar fi bun >:
Dau funda, va roog :3
Mersiii happy

Răspuns Câştigător
| iRobby explică (pentru matei1411):

Mersi mult, aveam o aplicatie pe Telefon cu aste exerciti, numai ca de cand am dat telefonul la reparat, am pierdut site-ul. Mersi mult happy

4 răspunsuri:
| IoanieCriminalul a răspuns:

Daca nu vrei sa mergi la sala nu o sa ai nici patratele! La sala sunt aparate speciale pentru abdomen care definesc bine muschiul.Acasa nu o sa ai succes iti spun din experienta.Ori cum nu costa cine stie ce.

| iRobby explică (pentru IoanieCriminalul):

Nu ma intereseaza pretul, ca si anul trecut am fost la sala toata vara, dar problema este ca la 13 ani nu ai acces la toate aparatele.

| Băi_Inteligentule_Băbu_1998 a răspuns:

Aici ai un link ce trebuie sa faci pentru a-ti mari masa musculara ---> http://www.fiibarbat.ro/cum-sa-ai-un-abdomen-cu-adevarat-plat/

Iar aici ai cele mai importante exercitii http://sanatate.acasa.ro/......79259.html