| LeKaAlex a întrebat:

Salut.

1.Baiat-13 ani la aceasta varsta normal cate kg trebuie sa ai normal?
2.Eu am 58 kg si nu arat gras nici slab e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dov76 a răspuns:

Greutatea se apreciază în funcție de înălțime nu de vârstă și anume dacă
tu ai ai 1, 60 m înălțime greutatea ta normala va fi intre 50 și 70 de kile.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate spui și înălțimea care este direct proporțională cu greutatea!
Pa, pa.

| Alex_Alexuzu_2000 a răspuns:

Da e normal ru am 14 si am 62 si nu arat gras deloc ba din contra sunt foarte slab trebuie sa ma ingras.Nuti fa griji.