| BuBuulicious a întrebat:

Bună TPU :*. Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau să-mi fac o Pagină pe Facebook în care să postez notiţe de tot felul, muzica, concursuri etc. Însă, nu m-am gândit la un nume. Mă puteţi ajuta :d?

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl18 a răspuns:

Pai.nici mie, dar sa incercam.

Lovee is in the air, Eternal Love, Endless Love, *** you Baby, Impotriva ta, Dragoste la prima vedere, Mi vida eres tu`, Nu`mi pasa :*, Love pink [sau orice culoare], My life is Black, For Teenagers, Sweet love, Is it lovee,.

Sper ca am fost de ajutor`. Poti sa le scrii cu litere mai ciudate`.
Byee :*

1 răspuns:
| FuckSchool a răspuns:

Cioburi de vise, Amintirile, The diary of a teenage girl, Life is wonderful, Forever love, Crystal memories, Pagini din jurnalul unei adolescente, Noi suntem adolescenti, Visul meu, File din adolescenta, Zambete, Noi fetele, Keep Dreaming, No love Yes smile, No Regrets, Lumea viselor, Black and white, We are young, Life and love, Feelings, Life is magic, etc happy.