| petrovicimarius98 a întrebat:

Cineva si-a facut buletinul la 18 ani, dupa cat timp trebuie neaparat sa il faca din nou? Daca nu ati inteles prea bine intrebarea lasati mesaj. Dar ma rog raspunsul corect FUDNA!

Răspuns Câştigător
| SAMM0603 a răspuns:

De obicei dupa 7 ani daca e facut la 18 ani. Dar mai concret, scrie pe buletin data expirarii in drepta jos: Valabilitate.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei buletinul se face la 14 ani nu la 18 ani.Scrie pe el pana cand este valabil.

| mihai69 a răspuns:

Scrie chiar pe C.I. până când e valabil; ce e așa mare inginerie?!?

| ovdiuc a răspuns:

Buletinul se face din 10 in 10 ani dupa varsta de 18 ani

| Lorely a răspuns:

Dupa 7 ani.

| 60Prof a răspuns:

7 ani e valabil buletinul facut la 18 ani.