| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:cum pot sa fac Fingers Skating? Mi-ar placea foarte mult sa invat ...as vrea sa imi da-ti cateva tutoriale,dar as vrea mai mult site-uri unde sa scrie si sa fie si cateva poze, dar in limba romana :-d
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Vrei sa inveti prin scris? OMG e ca si cum ai incerca sa dansezi prin scrislaughing

| RozyRozyRozy a răspuns (pentru unknownn):

Eu am cerut prin scris pentru ca merge foarte greu sa ma uit la videoclipuri ...si sa stii ca pot sa invat sa dansez in scris

| unknownn a răspuns (pentru RozyRozyRozy):

straight face
Mai iesi afara din casa.

| megamix112 a răspuns:

Poti sa faci asta si tu.Eu nu stiu sa fac fingerskating dar gasesti tutoriale o gramada. Uita-te pe forumuri ca o sa gasesti comunitati care vorbesc numai despre subiectul respectiv.Si youtube-ul e deschis pentru oricine, dar daca nu stii engleza, asta e partea a doua.