| Daniela1234567 a întrebat:

Am o mica problema. Recent am procurat un tricou. Pe el erau semnaturi cu marker sau carioca (nu stiu daca e permanent sau nu) si au aparut cateva pete pe spatele tricoului. Tricoul mai e si alb. Deci, cum sa elimin caroca. Mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| mariusburcea a răspuns:

Imposibil..am avut si eu un tricou in genul ala...iar apoi la murdărit. .l.am bagat in masina de spalat.iar cand l.am scos...era de tot rasul laughing) deci..nu prea mai ai ce sa favi cu el. odata se s.a murdărit

| Daniela1234567 explică (pentru mariusburcea):

Deja am incercat cu vanish.