| shawol a întrebat:

Am o mica problema. De ceva timp incerc sa descarc jocul Top Girl pentru telefonul meu (e cu android). Am primit un site de unde trebuie sa il descarc dar nu reusesc. Poate cineva sa-l descarce si sa mi-l trimita pe mess? Ofer funda :* Multumesc anticipat happy
Id-ul meu : butterfly_pink01@yahoo.com
Site-ul: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crowds tar.topgirl&hl=ro

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Ce telefon ai. de ce nu il descarci de pe telefon direct?

| shawol explică (pentru BANN3R):

Am Samsung galaxy ace si nu am internet pe tel. Nu merge. Te rog, il descarci tu? puppy dog eyes

| BANN3R a răspuns (pentru shawol):

Nu ai un wi-fi in zona?
bann3r_ro. add me sa iti dau