| waXonwaXoff a întrebat:

Cine imi poate descarca si mie aplicatia aceasta pentru android

https://play.google.com/......ps/details

si sa mi-o trimita pe mail la adresa tpuist@yahoo.com

eu nu o pot descarca pentru ca nu am intrat de pe telefon.

dau funda.

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Din Play Store NU se pot downloada aplicatii, decat instala direct pe telefon (dupa care apkul este sters din telefon si ramane doar aplicatia in sine).

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Cauta si tu o retea de Wi-fi fara parola. ca de altfel nu putem sa-ti trimitem acea aplicatie pe mail doar daca o instalam dupa care o convertim intr-un APK. sau incearca sa-i cauti pe net.APK-ul.

| waXonwaXoff explică (pentru introduaicinumele):

Dar nu e in format apk?

| waXonwaXoff explică (pentru introduaicinumele):

Ok,am inteles, multumesc

| introduaicinumele a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Din Play Store NU se pot downloada aplicatii, decat instala direct pe telefon (dupa care apkul este sters din telefon si ramane doar aplicatia in sine).