| ZCXCV a întrebat:

Am o pagina pe Facebook, ce as putea face sa creasca in like-uri?
Va rog ajutati-ma! Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| FriendsShow a răspuns:

Pai da-le prietenilor sa iti dea like(probabil ai dat), iar ei mai departe fac la fel.Sau,asa cum au spus altii, iti fac altii reclama.Probabil ca nu iti aJuta cu nimic raspunsul, dar cine stie.winking
Bye wave

4 răspunsuri:
| PrinceOf a răspuns:

Roaga adminii unor pagini mai populare sa iti faca reclama...

| patriiiii89 a răspuns:

Intra in grupuri de adunat like sau cauta pe google generator de like-uri, de acolo te descuri tu. Bafta.

| BratosinSilvian a răspuns:

Baga poze d-alea cu LIKE-->Baiat Comm--->Fata sau Sa vadem daca putem egala numarul like-urilor cu cel al comm, sau cine e on la ora asta sa dea like....etc

| DidyScumpy167 a răspuns:

Cum zice richardo sau poti sa faci schimpuri de like cu prietenii si sunt pagini anume pe facebook de in care zici dati va rog like la pag.X dau backwinking