| leptopuriii a întrebat:

Vreau și eu sa știu de ce la pagina mea de Facebook am 1000 de like-uri și la postări de bea 4-5 like-uri?
Si cum as putea sa fac mai multe?
Cel mai bun răspuns primește FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| SiaAnastasia a răspuns:

Pai, like-urile, din cate stiu eu, sunt numarate dupa cei care iti dau like la pagina, nu la postari. Intr-un fel postarile nu prea conteaza, ci cei care iti dau like la intrega pagina.
Si ca sa faci mai multe trebuie de obicei sa dai promote sau sa spui tuturor oe care ii conusti sa iti faca publicitate la pagina!
Funda?