| QuestionGirl a întrebat:

Am o prietena care are o sora enervanta care o urmareste peste tot si nu o lasa singura, curand va fi ziua ei si i-am spus surorii ei ca este enervanta si ca nu o inteleg, ea m-a invitat la ziua ei dar eu nu vreau sa ma duc pentru ca sora ei este acolo, (apropo intre ele este o diferenta de un an adica prietena mea este cu un an mai mica decat sora ei) si sora ei este suparata incat spune :Nu mai vorbi cu ea pe skype, nu te mai juca cu ea! Ce sa fac, sa ma duc la ziua ei? (dar sora ei este acolo )

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

De ce nu? Nu o baga in seama pe sora ei

| weltandrei a răspuns:

Cel mai tare doare indiferenta, nu ii da importanta, ignore total.

| Badila_Nicoleta_1996 a răspuns:

Du-te si distreaza-te, dar nu o baga in seama pe sora ei