| Askaw0w a întrebat:

SALUT TPU! am o problema cu laptopu imi instalez vindows vista si cand vreau sa pun driver(adica d si c)unde dau ca sa le pun? dau la browse si dupa aia unde dau ca sa pot instala windows? vista! cine are cel mai bun raspuns dau funda+vot! repede! am nevoie de raspuns este urgent!

3 răspunsuri:
| Askaw0w explică:

Este windows vista HOME BASIC

| darkmy a răspuns (pentru Askaw0w):

Indiferent de versiune daca este SP1 este un dezastru.

| darkmy a răspuns:

In primul rand daca acel Windows Vista nu este SP2 sau nu este cu licenta platita ca sa poti face update la SP2, poti face in felul urmator:
1. Il iei si dai cu el de pamant
2. Incepe sa il lovesti cu ceva greu
3. Asigurate ca e zdrobit foarte bine
4. Incearca Windows 7 sau ramai la XP