| RRoby a întrebat:

Am o problema...in bara de start nu imi apar iconitele care deja ruleza, cum ar fi acum:GOOGLE CHROME ruleaza, dar in bara de start nu imi apare, nu imi apare nimic, numai iconitele de langa ceas si butonul START.
Ofer FUNDA+VOT si un multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| mihairacu a răspuns:

Du-te la bara de start-clic dreapta-proprietati(sau limba in care il ai tu)si o sa mearga mai multe detalii nu pot sa dau pentru ca asta variaza de la pc la pc.

| AnDr3y_7408 a răspuns:

Sall.eu pot sa te ajut...scriemi skype-ul tau si o sa vorbim pentru ca sa iti explic asa prin mesaje nu o sa intelegi...