| Ukraine a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul, sau poate mai multe. De fiecare data cand il deschid, apar automat tot felul de erori( Asistant nu stiu ce, Netsh, Notepad parca, si unele care contin cifre)
Acum e si mai aiurea. De 2 zile, cand aprind laptopul nu imi mai apare pe desktop nicio iconita, nimic, nici bara unde este butonul Start, imi apare doar fundalul. Isi revine si incep sa apara iconitele abia dupa cam un minut.
Deci ce tot are?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Trebuie sa-l reimprospatezi putin. Incearca o reinstalare de windows.

2 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Virusi. Reinstaleaza windows

| vladlove123 a răspuns:

Ai virusi in calculator si trebuie sa instalezi windowsul, daca nu o sa il instalezi curand nu o sa mai apara nicio iconita sau nici nu v-a mai porni din cauza virusilor.
funda?