| Mercurio10 a întrebat:

Am o problema!

Odata cu venirea timpului frumos am inceput sa joc fotbal.Deoarece facusem o pauza din practicarea acestui sport din cauza vremii, acum am febra musculara la picioare.Problema e ca o am de 2 saptamani!
Maine am un campionat de fotbal si nu stiu ce sa fac sa mi treaca macar pana maine febra.

3 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Înainte sa faci efort ia o aspirina.

| 7Mary7 a răspuns:

Mananca multa ciocolata inainte de culcare sau ia cateva linguri de zahar! La mine functioneaza dupa orele de sport.

| Bianca535 a răspuns:

Fa un dus fierbinte si iti revii :X