| EduardGG a întrebat:

Am o problema va rog sa ma ajutati va rog mult fac orce deci problema mea este cand intru in nfs world intra ma joc si dupa 2 / 3 minute se blocheaza si se restarteaza singur pc va rog ajutati-ma de la ce sa fie si un pr de ameu are pc mai slab ca ameu si tot ii merge fara probleme va rog va dau detaliile de la pc si va rog fac orce dau funda + vot + ce mai vreti voi

CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 20GHz
CPU SPEED: 3.2 GHz
RAM:2.1 GB
OS:Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
Video Card : Intel(R) 82945G Express Chipset Family
Direct Version : 9.0c
Sound Card : Realtek High Definition Audio
Free Disk Space: 43.3 GB

P.S: Scuzati De Categorie Nu Mia Dat Categoria Respectiva Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Se restarteaza din cauza placii video.Ai nevoie de o placa video dedicata (nVIDIA sau ati) sa te poti juca.

3 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

De la placa video integrata.
Intra in joc dai pe setari la video si seteaza pe Low.
Ar trebui sa nu mai ai cine stie ce probleme.

| EduardGG explică:

Pai e pe minimum tot e low si tot se blocheaza si isi da restart