| RSDCatalin a întrebat:

happy

Am si eu o intrebare:Cum il cheama pe magicianul Dynamo numele real, dar complet eu am auzit 2 variante care este adevarata:

1.Steven Frayne
2.Stephen Frayne

Multumesc de ajutorwinking

6 răspunsuri:
| AddXf a răspuns:

Steven Frayne (n. 17 decembrie 1982 în Bradford) este un magician englez, care dă spectacole sub numele de Dynamo. happy Wikipedia de toate zilele laughing

| RSDCatalin explică (pentru AddXf):

Nu ai de ce sa razi pentru ca pe Wikipedia scrie Steven Frayne dar uneori zice in episiune ca il cheama Stephen Faryne

| RSDCatalin explică (pentru RSDCatalin):

Emisiune*

| AddXf a răspuns (pentru RSDCatalin):

1. Nu am ras happy
2. Am pus wikipedia de toate zilele ca de acolo iau mereu si ma informez in aproape orice domeniu happy

| Intrebari200 a răspuns:

Steven Frayne

| RSDCatalin explică:

Haideti ca inca mai caut raspunsuri dau FUNDA big grin