| mennenspeed a întrebat:

Cred ca toti ati auzit de Dynamo ( magicianul de pe discovery). As vrea, doar cine stie, sa imi explice niste trucuri deale lui, Cine imi explica trucurile lui primeste FUNDA + vot!

1 răspuns:
| luck96 a răspuns:

Nu ti le pot explica, dar iti pot arata niste filmulete la care ma uit si eu si care dezvaluie trucurile magice, sunt o gramada si sper sa te uiti la cat mai multe
http://www.youtube.com/watch?v=wHShxssKDhs
Nu arata chiar toate trucurile lui Dynamo, insa arata toate trcucurile frecventate de iluzionisti.