| gaby_2978 a întrebat:

Am si eu o mare problema va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi... Am vorbit cu niste prieteni sa facem revelionu la mine la casa, am vorbit de 2 luni asta si mi-au zis ca se supara daca ma razgandesc, si acum o saptamana am cunoscut o fata care e la facultate la bucuresti si acum sta la bunici la tara si mi-a spus sa ma duc la ia sa fac revelionu cu ea. Eu vreau mai mult sa ma duc cu ea decat cu prietenii. Dar nu stiu cum sa le spun sau ce sa le spun, ca le-am batut un apropo ca vrea sa fac cu ea revelionu si au zis ca daca dau inapoi se supara pe mine si nu mai vb niciodata cu mine si fata a spus ca si ea se supara pe mine daca nu ma duc la ea. Ce as putea sa le spun... Dau funda va rog sa ma ajutati sad

Răspuns Câştigător
| tedi1andrei a răspuns:

In mod normal si eu m-as duce la fata, iar daca ei se supara inseamna ca nu sunt prieteni adevarati

4 răspunsuri:
| mihaellaandreea a răspuns:

Invit-o cu tine la prietenii tai banuiesc ca nu se supara nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa iei fata la tine? Si asa faceti toti revelionul impreuna.

| Pisla a răspuns:

Daca te-au luat asa prietenii...e clar: ei vor doar un loc unde sa faca revelionul: in concluzie le lasi casa si tu te duci cu fata.big grin

| gaby_2978 explică:

Fata nu are cum sa vina aici, in primul rand are un majorat acolo, in al 2-lea rand nu are cu ce sa vina si nu o lasa ai iei si nu pot sa le las prietenilor casa ca mai vin si unii pe care nu ii cunosc si totusi am si eu ceva prin ea si nu vreau sa imi dispara nimic sad