| gaby_2978 a întrebat:

Am si eu o mare problema va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi... Am vorbit cu niste prieteni sa facem revelionu la mine la casa, am vorbit de 2 luni asta si mi-au zis ca se supara daca ma razgandesc, si acum o saptamana am cunoscut o fata care e la facultate la bucuresti si acum sta la bunici la tara si mi-a spus sa ma duc la ia sa fac revelionu cu ea. Eu vreau mai mult sa ma duc cu ea decat cu prietenii. Dar nu stiu cum sa le spun sau ce sa le spun, ca le-am batut un apropo ca vrea sa fac cu ea revelionu si au zis ca daca dau inapoi se supara pe mine si nu mai vb niciodata cu mine si fata a spus ca si ea se supara pe mine daca nu ma duc la ea. Ce as putea sa le spun fata nu poate sa vina aici ca are majoroat nu var si m-a invitat si pe mine chiar nu stiu ce sa fac, cum am mai spus as vrea sa ma duc cu fata... Dau funda va rog sa ma ajutati sad

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| superiuliana3 a răspuns:

Ori poti sa chemi prietenii la ea acasa sau sa mai inti sa te duci si sa faci revelionul la ea dar apoi saa faci cu prietenii dar daca te temi ca nu vei reusi fa aceasta petrecere ori cu o zi mai inainte de cea zi cu iubita ta sau dupa.Cred ca prietenii tai nu se vor supara fiindca nu te razgindesti dar porsimplu pui petrecere cu o zi mai inainte sau dupa