| EcLipSa234232 a întrebat:

Salut TPU
de ce orice id imi fac nu merge sa-i schimb avatarul?
indiferent de id, daca fac unul nou ( am facut vreo 10 ) nu merge sa le schimb avatarul, nu se schimba...
de ce?
am ultima versiune de messenger 11.5, parca

4 răspunsuri:
| BlueR a răspuns:

Incearca sa schimbi messengerul, instaleaza o versiune mai veche. 11, sau 10

| EcLipSa234232 explică (pentru BlueR):

Mai am un id mai vechi ( acum 1 an ) si merge sa-i schimb avatarul
nu e de la versiune, si-a facut un prieten de-al meu acum un id odata cu mine si lui i-a mers dar mie nu
am gasit raspunsul oricum..mersi de ajutor

| DIIMIIM a răspuns:

Probabil versiunea pe care o ai tu e incompleta incearca una mai veche...

| RazerAbyssus a răspuns:

Posibil de la internet.