| Laumaxy a întrebat:

Am si eu o problema si aceea este ca: Am incercat sa instalez un Windows vista, de toate felurile am incercat si la sfarsit la ultima parte mi se blocheaza si nu stiu de ce?

Răspuns Câştigător
| Haney a răspuns:

Aa da asa iti arata.si eu mia-m reinstalat windowsul si imi aparea si mie asa.da pe varianta sa gasesti o sulutie onlinewinking fundita? plss

| Laumaxy explică (pentru Haney):

Din cauza ca numai u mi-ai rasp iti dau funda.happy

| Haney a răspuns (pentru Laumaxy):

Mss chiar aveam nevoie.insa sa stii ca eu nu raspund la subiecte unde nu stiu iar asta daca imi suna cunoscut am zis sa te ajut.