| miky014 a întrebat:

Am descarcat Borland c++, si l-am instalat. Se instaleaza tot, 100%, apoi se blocheaza si imi zice ceva de un fisier. Am mai incercat sa instalez de pe un cd, dar tot asa: se instaleaza, apoi se blocheaza. Mentionez ca am windows vista. As dori sa stiu de ce se blocheaza, indiferent de unde il downloadez, si ce as putea sa fac, pentru a putea folosi programul pe laptop. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Adrian_Uriciuc_1996 a răspuns:

Inceraca versiuni mai noi de c++ cum ar fi mingw sau codeblocks. Le poti lua de pe site-ul infoarena in sectiunea download