| catadulceatza34 a întrebat:

Am si eu o problema : Sunt foarte ocupata cu temele si nu mai am timp liber! Cum sa imi fac timp liber?

8 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna.
Stabileste-ti un program, cand ajungi acasa te apuci direct de teme, apoi iti ramane destul timp.
Bafta.

| DiannaDia a răspuns:

Iti poti face un orar. Iti organizezi timpul, astfel incat sa ai si timp liber.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Acum e saptamana altfel, nu cred ca si acum ai teme.Imparte timpul. Spre exemplu:
Vii de la scoala la ora 2.Pana la 3 mananci si te relaxezi. Temele ti le poti face pana la ora 5, depinde de cat de grele sunt temele sau cate teme ai.De la 5 poti iesi putin pe afara pana la ora 6, 7.Acum se intuneca si mai tarziu.

| Dariusuu a răspuns:

Îți organizezi timpul pentru toate.
Ține cont că acum s-a schimbat și ora deci vei avea timp mai mult.

Ai grijă de tine.

| Matianu_Stefan_1996 a răspuns:

Nu-ti faci temele, foarte simpluwinking

| Matianu_Stefan_1996 a răspuns:

Nu-ti scrii temele laughing

| JoKerRKill a răspuns:

Ajungi acasa te schimbi mananci treci la teme fara sa casti ochii pe pereti ca nu ti-o da atatea teme incat 7-10 ore sa n-ai timp sa le faci big grin

| Melisa13din2001 a răspuns:

Pai,poti sa iti faci temele din timp, iar dupa iti ramane mult timp liber!
FUNDA?