| MariusYTB a întrebat:

am si eu un canal de youtube.Am inceput in decembrie 2016 dar dupa 8 luni n-am mai postat din cauza unor probleme personale iar acum am postat din nou un nou clip dar nu stiu cum sa mai cresc in abonati, acum stiu ca o sa ziceti ca trebuie sa ai rabdare dar puteti sa aruncati o privire pe canal si sa spuneti daca va place https://www.youtube.com/channel/UClVvUrgZq1xWjol3-LVj82Q

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Imi pare rau dar nu pot aprecia asa ceva laughing Prea e pentru copilasi, prea plictisitor...