| Cipry99 a întrebat:

recent mi-am facut un canal de youtube.am 3 videoclipuri dar nu am niciun abonat, asi dori sa stiu cum sa fac sa se aboneze lumea.
Acesta este canalul meu:
https://www.youtube.com/channel/UCXalRRYMBHBvmKnN-pD_Dpg
Daca va plac videoclipurile mele, sa va abonati!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cipri draga, sunt convinsa ca vei fi vizionat in timp, trebuie sa ai rabdare si sa fii persistent, ca vidourile tale targheteaza doar un segment mic de vizitiatori, ma refer la copii mici si jocurile lor electronice.
Prezinta-ti jocurile pe FB-ul tau si trimite-le linkul tuturor prietenilor tai.

| Iulio01 a răspuns:

In primul rand, nu e bine sa iti faci reclama pe orice site.
Daca vrei sa vina lumea la tine pe canal fa content de calitate si asteapta-i sa vina.
O buna metoda de a-ti promova canalul este ca mai intai sa le spui prietenilor, apoi sa distribui clipurile pe facebook-ul tau si pe alte retele de socializare.
Gasesti si grupuri pe facebook unde iti poti promova canalul.winking