| Alexf13 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor de la cineva care cunoaste armele airsoft. Vreau sa imi iau un pistol pe co2 revolver ruger super hawk 8 si am vazur ca ar avea 4jouli cred ca e destul de puternic dar merita unul chiar e puternic, am vazut ca e si full metal si vreau ca inainte sa il iau sa vad ceva pareri e destul de puternic sa loveasca de ex un caine care sare la tine(nu vreau sa lovesc animale cu el) dar as vrea sa stiu o estimare a puterii acestui pistol. Si daca este adevarat ca e asa puternic ca vazusem ca e interzis la jocurile airsoft din cauza fortei cam ce bile sparg sticle sau intra in lemn cele de metal? Va rog ajutatima dau funda! Ps: daca nu e buna categoria ma scuzati dar nu stiu care e cea potrivita.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa ai arma (chiar si neletala) trebuie sa ai 18 ani si sa ai permis.