| DjRaduANdrei a întrebat:

as dori un program de scris la tastatura, ca vreau sa ma invat ..sa scriu si fara sa ma uit la tastatura.,. FUNDA CEL MAI BUN PROGRAM!

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un program. Trickul e simplu.

Pune degetul aratator stang pe f si cel drept pe j. Acestea au niste semne pe ele, indiferent de tastatura, se simt la atingere. Daca ai o mica idee asupra layoutului tastaturii vei sti unde sunt toate butoanele. dupa cel aratator e simplu, fiecare deget cuprinde cate un rand diagonal de 3 litere... simple as it sounds.

| Bibzzz a răspuns:

Poti in Microssoft Ofice World 2003 sau in Notepad daca nu vrei sa download-ezi.Dar la Microssoft Office World trebuie sa download-ezi Microsoft Office. Sper ca te-am ajutat

| DubFire a răspuns:

Incearca http://10fastfingers.com/typing-test/romanian e de ajuns sa concurezi impotriva scorului tau, la un moment dat o sa prinzi indemanarea necesara.

| BizZanRazVan a răspuns:

Pai depinde ce windows ai daca ai xp dai pe dextop cloc dreapta new si wordpad Document si dai pe el intri si te poti apucabig grin FUNDAbig grin