| LarisukaChan a întrebat:

..As vrea, daca se poate, sa ma ajutati cu niste anime-uri dragute si fantastice... fara prea multe lupte sau perversitate. P. S.:Am vazut deja Inuyasha, Shugo Chara, Kaleido Star, Tokyo Mew Mew, Special A si Mermaid Melody!
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Când zici drăguțe și fantastice sper că te referi la ceva calm... Poti incerca seria Aria: Aria the Origination; Aria the Natural, Aria the Animation.
Mai poți încerca: Spice and Wolf și Slayers.

| iris2003 a răspuns:

Ce zici de pretty cure?

| marryax a răspuns:

NaNa este foarte frumoslove struck il poti viziona pe vplay sper ca am fost de ajutor:*

| LarisukaChan explică:

Cand spun ceva dragut ma gandesc la ceva mai copilaros gen Shugo Chara...:''>

| loveydovey a răspuns:

Shaman King si The president is a maid!(Kaichow wa meidosama) amandoua mi-au placut mult

| isa03ana a răspuns:

Kamisama hajimemashita
tare happy