| CatyBaty a întrebat:

As vrea sa imi dati mai multe titluri de jocuri ce se descarca, as prefera in 3D(grafica 3D nu cu ochelari) si va fie gen aventura dar nu de groaza si fara impuscaturi. Dau Funda la cele mai multe variante de jocuri.

1 răspuns:
| RazaDS a răspuns:

Un joc captivant ar fi Minecraft. E un joculet 3D in care trebuie sa supravietuiesti cat mai mult intr-o lume construita numai din blocuri. Iti zic sa te uiti la trailer-ul de pe site-ul oficial ca sa te lamuresti. De pe site-ul lor trebuie sa cumperi jocul cu bani reali, iti sugerez sa il piratezi. Gasesti pe youtube tutorial.
Sper ca ti-am fost de ajutor
Bafta