| kracadille a întrebat:

As vrea sa va intreb: voi in cat timp ati reusit sa rezolvati cubul rubik, intr-un timp relativ scurt?

Răspuns Câştigător
| DoarStefan a răspuns:

Eu m-am ocupat cu el intensiv un an, am reușit sa scot timpi de ao5(avg) de sub 20 sec iar recordul fiind de 16:?
Il rezolvam cu fridrich dar nu știam tot PLL si OLL
CROSS i-l rezolvam in jos si efectuam in paralel x-cross
Acum m-am lepădat de el îmi lua prea mult timp dar oricum nu o sa uit niciodată să-l fac.
Dacă vrei sa te dezvolți odată cu vârsta si sa ai un hobby si o experiența frumoasa in același timp chiar îți recomand.
BAFTA

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am un cub rubik inca de cand eram mic. Nici acum n-am reusit sa-l fac si, probabil, nu voi izbuti niciodata laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Il am de cativa ani, oricum sunt destul de multi ani, l-am facut pe partea albastra, iar apoi am reusit pe partea verde, dar s-a stricat partea albastra, si de atunci nu l-am terminat. Si acum sta si zace pe undeva prin camera pe la mine.

| CuriousStuff a răspuns:

Il am de 5 ani, inca nu l-am rezolvat, ma bate cineva la asta? happy

| Anonim141297 a răspuns:

1 minut și trei secunde, colega mea de bancăv45 de secunde!

| kracadille explică (pentru Anonim141297):

In cat timp ai invatat sa il faci? Ce metoda ai folosit?

| IoanaaaaaaaaASDF a răspuns:

3 saptamani laughing