| Joker192 a întrebat:

As vrea si eu sa fac ceva in timpul liber(timpul liber petrecut pe net) dar nu stiu ce... Daca aveti vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| Aimee33 a răspuns:

-Fa-ti un blog si scrie despre ce vrei;
-raspunde la intrebari pe TPU;
-fa teste de cultura generala;
-citeste sau scrie o poveste pe wattpad;
-vorbeste pe messenger sau skype cu un prieten;
-asculta muzica;
-vizioneaza filme.
Funda? happy

6 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ma joc Metin, Counter-Strike sau ma uit la niste filme.

| TheTimeKiller a răspuns:

Eu am 15 ani... daca vrei si sti engleza imi pot antrena engleza cu tine pe skype in timp ce jucam un joc online.

| vega358 a răspuns:

Intra pe teste.haios.ro si fa niste teste! Distractie totala!

| DatMikassa a răspuns:

Porn.

| AlexBunnyHopp a răspuns:

Facebook...

| mihaithegamer a răspuns:

Joaca-te ceva; nu o sa te plictisesti dqca ai ce face. Incearca League Of Legends, sau Minecraft, Terraria, WoW, Binding of Isaac, Metin2, Smite, Rome II.
Oricare din jocurile astea iti va ocupa timpul liber. Ai grija doar ca majoritatea iti vor ocupa cam TOT timpul happy. Iti apun din propria experienta. Funda?