| Here4u a întrebat:

Astazi am incercat sa intru pe mess, si nu mi-a mai mers parola.Este posibil sa imi fi schimbat cineva parola? funda.:*

Răspuns Câştigător
| Archangells a răspuns:

Da, este foarte posibil. mai exista si posibilitatea ca tu, sau altcineva sa fi indrodus parola de mai multe ori gresit. daca gresesti de mai multe ori, iti da o eroare de la mess ca nu te poti loga. incearca sa te loghezi pe mail sa vezi daca functioneaza. daca merge inseamna ca nu ti-a schimbat nimeni parola, daca nu merge nici mailu inseaman ca ti-a schimbat-o

7 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Pai daca ai dat la cineva informatii despre intrebarile secrete din mess da, s-ar putea sa-ti fi spart parola.dar vezi sa nu fi fost activat Caps Lock la parola.dar poate peste 24 ore, poti sa intri din nou pe acelasi id!

| Hirako a răspuns:

Daca ai incercat-o de 3 ori si nu merge ori ti-a schimbat-o cineva ori conexiunea la net e foarte proasta si nu poate rula Yahoo.

| PoliTm a răspuns:

Daca esti sigura ca ai pus-o pe cea buna si nu merge esteposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola ti-o poate schimba cineva numai daca stie intrebarile secrete si raspunsul la ele.Altfel este practic imposibil.Numai bine.

| Gabiitsa a răspuns:

Probabil ai introdus-o tu gresit.
Sau... exista posibilitatea sa ti-o schimbe cineva.
O parola se afla greu.
Cel mai concret e ca : probabil cineva ti-o stia si ti-a schimbat-o.

happy Pa`pa

| Onyx21 a răspuns:

Probabil hackerii...eu stiu? Aia sparg parole! Sa stii ca mie nu mi s-a intamplat, dar asa cred...

| OnlyTheOne a răspuns:

Daca mai stia si altcineva parola.e posibil, daca nu stia nu are cum.