| Đenii187 a întrebat:

Bună TPU!

Cum îmi pot recupera parola id-ului de mess'?
Mi-am schimbat parola,apoi am încercat să intru, dar tot nu merge!

Ce să fac?

5 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Bună!
Mai există o soluţie, dacă mai ţii minte răspunsul la cele două întrebări de la yahoo messenger şi alternate email address, dai click pe Yahoo mess, la,, Forgot your password?'' şi îţi recuperezi parola. Dacă nu merge, trebuie să îţi aduci aminte sau să îţi faci alt id.

| xLionel a răspuns:

Nu cred ca mai poti... mai tii minte raspunsurile la cele doua intrebari cand ti-ai facut contul?

| dariusbocos a răspuns:

Https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot intri pe asta si dupa aceea dai pe am uitat parola si faci ce-ti cere mai departe

| Đenii187 explică (pentru dariusbocos):

Am făcut asta! Pot intra pe Yahoo Mail, dar pe Yahoo Messenger nu! sad

| dariusbocos a răspuns (pentru Đenii187):

Nu are cum ar trebui sa fie aceeasi parola de obicei asa e