| ioliu a întrebat:

astazi aveam de sustinut examenul auto (orasul),de emotii nu mam prezentat, cineva mi-a spus sa dau peste o saptamana, trebuie sa mai dau sala? sa ma reprogramez? Va rog foarte mult!

Răspuns Câştigător
| StanAnaMaria a răspuns:

Trebuie sa astepti 16 zile de la data de cand aveai traseu ca sa dai din nou sala! Deci astazi suntem in 17.08. 2012 te poti reprograma dupa data de 2.09. 2012! Trebuia sa te prezinti, lasa-i emotiile la o parte si aia era.Succes data viitoare!

1 răspuns:
| emil11 a răspuns:

Sala nu mai trebuie sa o dai inca o data, dar trebuie sa te reprogramezi dupa 16 zile.