| nimeni854 a întrebat:

aveam un catel pe nume galbuiu logic era galben care statea pe la poarta ai dadeam de mancare si intr-un timp a disparut nu mai era ce credeti o fi mort sau lo fi loat cineva?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A plecat de la tine pentru ca nu ii placea mancarea data.

| dorin1990 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii exact daca a murit sau a fost luat de cineva, din cate inteleg era un caine al strazii astia isi schimba de multe ori locatia, probabil s-a dus in alta parte.

| popadrian96 a răspuns:

L-au luat hingheri daca daca lipseste de o perioada buna de tim, funda