| DedeeAndreea a întrebat:

Buna TPU.Sunt foarte trista sad Deci:Aveam un pisoi galben care are(avea) cam 10 luni.L-am gasit in fata casei mele prin martie anul asta si l-am luat, i-am dat de mancare si l-am ingrijit.Eu aveam(inca am) si o pisica castrata care are 2 ani.
Pe amandoi ii tin in curte, nu in casa.
Problema este ca pisoiul a disparut de aproape 2 saptamani(nu este castrat) Am mai avut un pisoi care a disparut, si dupa 3 saptamani l-am vazut mort,era muscat de caini.
Deci, ce pot sa fac?sad Mai sunt sanse sa se intoarca pisoiul meu? Apropo, sunt caini prin zona.Credeti ca l-a mancat vreun caine?:'(

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
Sunt șanse ca pisicul tău să fi murit. Dar unele pisici așa sunt ele, dispar ceva timp și-ți dau impresia că vor dispărea pe viață, dar nu-i așa. Eu aveam(încă am) un pisic care a dispărut vreo 2-3 luni și s-a întors! M-am bucurat foarte tare! Depinde și de pisic.
Pa, pa.

| Axys a răspuns (pentru τττ):

Corect!

| τττ a răspuns (pentru Axys):

happy

6 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal orce e posibil sad
cu siguranta deja nu mai e in viata sad dar nu fi trista happy.
sa speram sa se intoarca teafar inapoi dar slabe sanse daca i-a zis cas catei sad...

| Mădălllinna a răspuns:

sad Tot ce este posibil. Dar cine stie!? Sa vedem si partea buna happy poate l-a gasit cineva si l-a luat acasa, si acum e hranit bine, e alintat happy Tot raul spre binewinking

| Cupcakestar a răspuns:

Ce spui tu suna groaznicsad
Si eu am avut un pisoi(mascul) necastrat, care anul trecut a fugit de acasa si nu s-a mai intorssad
Nu prea stiu ce sa iti spun daca se v-a intoarce acasasad
Daca Doamne fereste, pateste ceva, atunci nu prea mai sunt multe sanse sa vina acasa!
Daca nu v-a pati nimic atunci sunt foarte multe sanse sa se intoarcahappy!

| XoXoAlee a răspuns:

Sunt multe sanse sa fi murit sad dar spera in continuare, ca poate se intoarcehappy