| ʏօռʊȶ a întrebat:

Azi mi-am reinstalat windows-u(Xp) pe care l-am avut si inainte dar am o problema! Viteza de descarca nu mai e la fel inainte avem 1024 klb/s(1mb) dar acum descarc cu pana in 500 kb/s! Ce pot face sa am viteza de din-naite! P.S:NU am schimbat modemul.E acelasi!

3 răspunsuri:
| christishor a răspuns:

Trebuie sa intri in machine sa opresti aia 20% din viteza de download care sunt opriti pentru updatari si alte prostii

| ʏօռʊȶ explică (pentru christishor):

In regedit? fii mai explicit nu prea ma descurc.multumesc oricum

| christishor a răspuns (pentru ʏօռʊȶ):

Da-mi add christishor_badboy@yahoo.com si iti explic eu cap coada cum se face