| LoveWithoutInhibitions a întrebat:

De curand mi-am reinstalat windows-ul. Dar problema e ca nu am sunet, dupa ce am reinstalat windows-ul am intrat pe net ca sa`mi descarc realtek-ul dar nu imi merge sa il instalez pana la capat, si cd cu sunet nu am...Va rog frumos ajutor! Dau funda si voturi la cine ma ajuta!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| Flaviius87 a răspuns:

Pai daca nu te lasa sa il instalezi inseamna ca nu este compatibil? ai windows 7? daca da trebuie sa cauti la "updates" si sa il lasi sa isi faca update-ul cu sunetul... daca ai windows xp mai probeaza si alte realtek-uri.
Cauta un driver scan sa vezi ce driver iti trebuie pentru sunet, apoi il cauti pe net exact cu denumirea care iti trebuie!
Mult succes!

| Anonim_4466 a răspuns:

Pentru ca nu ai placa audio pentru acel uindows!

| flavyusss a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.mai instaleaza windowsu odata si va merge. daca nu bagi alt windows